PROTOKÓŁ z posiedzenia Jury konkursu plastycznego „Ogarnij koronawirusa”

Aktualność dodana przez: admin | Kategoria: Aktualności | Data: 25-09-2020

Skład Jury:
1. Anna Kucharska dyrektor Poradni P–P w Opocznie – Przewodnicząca Jury
2. Elżbieta Róg – plastyk – członek Jury
3. Patrycja Olędzka – psycholog poradni – członek Jury
4. Małgorzata Nasulewicz – pedagog poradni – członek Jury
Na konkurs wpłynęły 62 prace plastyczne. Jury oceniało
• spójność i czytelność przekazu,
• wykorzystywanie przestrzeni pracy,
• oryginalność i estetyka wykonania,
• ładunek emocjonalny pracy,
W kategorii klasa „0” (16 prac):
 nagrodę główną otrzymuje Artur Cuper ze Szkoły Podstawowej w Żarnówie
 nagrody specjalne otrzymują:
1. Wiktoria Nowak z Przedszkola nr 2 w Opocznie
2. Antoni Kowalski z Przedszkola nr 5 w Opocznie
3. Jakub Janecki z Przedszkola nr 4 w Opocznie
4. Bracia Tomasz i Szymon Jurek z Przedszkola nr 4 w Opocznie
5. Dawid Wojtarek z Przedszkola nr 2 w Opocznie
Wyróżnienia otrzymują:
1. Apolonia Matyśkiewicz Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
2. Zofia Pomykała Szkoła Podstawowa w Mroczkowie Gość.
3. Piotr Jachimowski Przedszkole nr 5 w Opocznie
4. Iga Sulgostowska Przedszkole Akademia Malucha w Opocznie
5. Kamila Bąk Przedszkole Akademia Malucha w Opocznie
6. Jakub Melka Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
7. Aleksy Gruszecki Przedszkole Akademia Malucha w Opocznie
8. Bartosz Marecki Przedszkole Samorządowe w Drzewicy
9. Jan Belica Przedszkole nr 2 w Opocznie
10. Florian Baranowski Przedszkole nr 8 w Opocznie
W kategorii klasy I-III Szkoły Podstawowej (13 prac):
 nagrodę główną otrzymuje Maja Stolarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Opocznie
 nagrody specjalne otrzymują:
1. Eliza Karasińska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Opocznie
2. Natalia Padusińska ze Szkoły Podstawowej w Kraśnicy
3. Patryk Fiderek ze Szkoły Podstawowej w Kraśnicy

Wyróżnienia otrzymują:
1. Kacper Marecki Szkoła Podstawowa w Drzewicy
2. Malwina Gąsiorek Szkoła Podstawowa w Bielowicach
3. Nikola Wawrzyńczak Szkoła Podstawowa w Radzicach Dużych
4. Amelia Muszyńska Szkoła Podstawowa w Kraśnicy
5. Nikola Gmaj Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
6. Karolina Adamkowska Szkoła Podstawowa w Kraśnicy
7. Kinga Kuligowska Szkoła Podstawowa nr 2 w Opocznie
8. Maja Szołowska Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
9. Damian Stuleblak Szkoła Podstawowa w Kraśnicy

W kategorii klasy IV-VI Szkoły Podstawowej (33 prace):
 nagrodę główną otrzymuje Maja Stępień kl. V Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
 nagrody specjalne otrzymują:
1. Maria Kowalczyk kl. V Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
2. Bartłomiej Zwoliński kl. V Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
3. Kamila Jaszewska kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
4. Amelia Kłys kl. V Szkoła Podstawowa w Mroczkowie Gość.
5. Aleksander Sówka kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
6. Stanisław Sobczyk kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
7. Zuzanna Jurek kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
Wyróżnienia otrzymują:
1. Hanna Ambroziak Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
2. Roksana Słodkowska Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
3. Jan Podlasin Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
4. Aleksandra Goworek Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
5. Dominika Juszczyńska Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
6. Filip Pawlak Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
7. Jakub Kuśmierski Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
8. Zofia Karkocha Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
9. Maja Goworek Szkoła Podstawowa w Zachorzowie ( 2 prace)
10. Magdalena Goska Szkoła Podstawowa w Kraśnicy
11. Bartosz Jetz Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
12. Dawid Lewandowski Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
13. Jagoda Kuleta Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
14. Maciej Krzysztofik Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
15. Zuzanna Lewandowska Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
16. Kuba Szołowski Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
17. Jakub Waliński Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
18. Wiktor Deperas Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
19. Lena Białas Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
20. Gabriela Majchrzak Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
21. Maja Strzelecka Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
22. Szymon Cieluch Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
23. Dominik Ksyta Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
24. Dawid Zarębski Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

Koniec artykułu